Specializovaný prodej
Hry na PC

Ochranná fólie pro Samsung Galaxy S5 Clear-Coat FUSION (display)

Uvedená cena platí jen do Středy 13. listopadu 2019

Ochranná fólie pro Samsung Galaxy S5 Clear-Coat FUSION (display) bulk výrobek Ochranná fólie pro Samsung Galaxy S5 Clear-Coat FUSION (display) bulk Dopřejte svému telefonu komfort bezpečí s ochranou fólií Clear-Coat a technologií FUSION.Fólie Clear-Coat s technologií FUSION ochrání Váš telefon před poškozením viz. video níže.Tento produkt obsahuje v balení fólii, která chrání display.Vlastnosti fólieFólie je na telefonu prakticky neviditelná a nenarušuje tak design samotného telefonu. Využívá patentovanou technologii Thin-Film. ( Je tak tenká, že si jí sotva všimnete), přitom bezpěčně chrání Váš telefon.Snadná instalace.Velmi dobrá kompatibilita s dotykovými obrazovkami.Prodáno celosvětově více než 1 000 000 kusů Clear-Coat.Vyrobeno v USA.. Záruka: 24 měsíců
EAN produktu: 848156015000

Lokalizace produktu: EN anglický manuál

V prodeji od:

Minimální konfigurace: Návod na instalaci:

Krok 1:
Očistěte váš display nejlépe jemným bavlněným hadříkem a odstaňte veškeré nečistoty, případnou mastnotu.
Krok 2:
Pomocí záložek na ochranné fólii odstaňte ochranné vrstvy. Nejlprve záložku číslo 1. Odlepte, srovnejte na připraveném vyčištěném telefonu podle otvorů, jako jsou tlačítka, reproduktory apod. Poté penvě přitiskněte k telefonu. Následně odlepte také ochranou vrstvu číslo 2.
Krok 3:
Použijte vaše prsty pro přitlačení fólie a odstaňte tak všechny případné bubliny. Jestliže se Vám nepodaří odstranit všechny bubliny, ochranou fílii opět oddělte od telefonu použitím samolepek "REMOVAL TOOL" a aplikaci opakujte, dokud není vše perfektní.

Poznámka:
Během instalace a také kdykoliv v budoucnu je možno ochrannou fólii sundat, omýt teplou vodou s tekutým mýdlem, důkladně opláchnout a opět aplikovat na telefon. Životnost fólie je tedy poměrně dlouhá.


Počet produktů skladem: 8

Počet dní dostupnosti: ihned k dodání

Originální obrázek produktu:

Ochranná fólie pro Samsung Galaxy S5 Clear-Coat FUSION (display) bulk

Doprava zboží může být i ZDARMA!!!


  • Kód: 21311
  • Výrobce: Nespecifikováno


Dotaz na zboží


Levný, nižší cena

Tento produkt byl přidán dne Pátek 24. červenec 2015.