Specializovaný prodej
Hry na PC

PC Burnout Paradise Ultimate Box

Uvedená cena platí jen do Středy 13. listopadu 2019

PC Burnout Paradise Ultimate Box výrobek PC Burnout Paradise Ultimate Box Jedná se o rozšířenou verzi hry, která obsahuje veškerý doposud vydaný stahovatelný obsah, který hru obohacuje o motocykly, nová vozidla, online herní mody, závody i postřiky.Konverze pátého dílu jednoho z nejúspěšnějších a neobyčejně destruktivních automobilových závodů na konzole se odehrává ve fiktivním novém městě Paradise City o osmnácti různých částech, rozmístěných v pěti čtvrtích. Celé město navíc máte plně přístupné již od první minuty hraní, včetně všech zkratek, skrytých tras apod. Mezi novými obchody přibyly „chop shops“, krámy se součástkami z kradených aut, benzinové pumpy se speed boosty a také myčky. V těch se budete moci zbavovat prachu a nečistot, které se budou s přibývajícím časem postupně nabalovat na povrch aut. Systém úkolů je pro tentokrát mnohem mírnější než v předchozím díle, abyste nebyli dlouho nuceni dělat to samé. Úplnou novinkou je zavedení řidičského průkazu. 5.díl Burnoutu by se rychle ohrál, kdybyste měli i ta nejlepší auta od samého začátku. Proto bude hra pečlivě hodnotit vaše řidičské schopnosti (v singleplayeru i online) a postupně vám přidávat body, podle kterých se následně bude určovat, jak snadno zvládnete kontrolovat rychlejší modely.Hlavní rysy:- Základní hra Burnout ParadiseVíce než 80 hodin zábavy, prověřených více než 50 oceněními a nesmírně pozitvními recenzemi. - Balíček Burnout Paradise CagneyDalších 20 hodin zábavy, 3 nové módy, 70 nových úkolů a 2 nové auta. - Balíček Burnout Paradise BikesDalších nejméně 10 hodin zábavy, 4 super motorky, den, noc a počasí. - Balíček Burnout Paradise PartyNové funkce pro multiplayer, speciální mód pro hraní offline multiplayeru, nové úkoly. . Záruka: 24 měsíců
EAN produktu: 5030930078782

Lokalizace produktu: EN anglický manuál

V prodeji od: 18.03.2009

Minimální konfigurace: Windows XP, Vista[32bit], odzkoušeno na Win 7, procesor 2800MHz, paměť 1024MB RAM, grafická karta s 128MB RAM (GeForce 6600 / Radeon X1300), 4.00GB volno na disku, DVDROM.

Aktivace produktu vyžaduje připojení k internetu. Pro hraní multiplayeru je nutné připojení k internetu min. 512kbps nebo rychlejší.

Počet produktů skladem: 2

Počet dní dostupnosti: ihned k dodání

Originální obrázek produktu:

PC Burnout Paradise Ultimate Box

Doprava zboží může být i ZDARMA!!!


  • Kód: 12516
  • Výrobce: Electronic Arts


Dotaz na zboží


Levný, nižší cena

Tento produkt byl přidán dne Pátek 24. červenec 2015.